Skip to main content
DuyurularHaberler

2022 Yılı Teknik Destek Kasım-Aralık Dönemi Satınalma Duyurusu

By 15 Şubat 2023Mart 23rd, 2023No Comments

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:           

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık dönemine ait başarılı projelerin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listesinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 28.02.2023 Salı günü saat 23.59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

 • Öncelik 1 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 2 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 3 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 4 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 5 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 6 – Azami 25.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 7 – Azami 20.000 TL (KDV Dâhil)

NOT 1: Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir.

NOT 2: Teklif sunan firmaların ve sunulan özgeçmişlerin talep edilen nitelikleri karşılama durumunun daha net ve somut bir şekilde değerlendirilebilmesi için aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

 • Tekliflerle birlikte özgeçmişlerde belirtilen hususların destekleyici belgelerinin de sunulması
 • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların maddeler hâlinde (mümkünse tablo hâlinde) yoruma mahal bırakmayacak şekilde somutlaştırılması
 • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların sunulan özgeçmişlerde görülür şekilde işaretlenmesi
 • Sunulan özgeçmişlerde, teklif verilecek proje ile ilgili olmayan kısımlara yer verilmemesi veya ayrı bir bölümde yer verilmesi

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır. Teklif mektubuyla birlikte ilanda yayınlanan şartnamenin de kaşeli ve imzalı hâlinin idaremize elden verilerek veya  0 262 332 01 45’e fax çekilerek veya satinalma@marka.org.tr adresine mail gönderilerek Ajansımıza sunulması gerekmektedir.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra Nu.Referans NoBaşvuru Sahibi AdıProje AdıEğitim/Danışmanlık İçeriğiTeklif Vermeye Davet MektubuÖzgeçmiş Formatı
1TR42/22/TD/0093GEBZE BELEDİYESİSERA GAZI EMİSYONU HESAPLAMA EĞİTİMİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
2TR42/22/TD/0103GÖLYAKA HAVA SPORLARI MERKEZİ FİZİBİLİTE RAPORUDÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız. 
3TR42/22/TD/0104EĞLENCELİ VE ETKİLİ DERS İŞLEME TEKNİKLERİ EĞİTİMİKANDIRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.    Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
4TR42/22/TD/0105PSİKOLOJİK TRAVMA, KRİZ VE YAS MÜDAHALE TEKNİKLERİ EĞİTİMİYALOVA AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız. 
5TR42/22/TD/0106SEBEN SOSYAL DOKU VE SORUN ANALİZİ RAPORUSEBEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.   Özgeçmiş Formatı için tıklayınız. 
6TR42/22/TD/0107KIBRISCIK SOSYAL ANALİZ RAPORUNUN HAZIRLANMASIKIBRISCIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız. 
7TR42/22/TD/0108SAPANCA CEVİZİNİN COĞRAFİ İŞARETİ İÇİN DANIŞMANLIK HİZMET ALIMISAPANCA İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.   Davet Mektubu için tıklayınız.   Özgeçmiş Formatı için tıklayınız. 
8TR42/22/TD/0110MUDURNU İLÇESİ SOSYAL DOKU ANALİZİ RAPORUMUDURNU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.   Özgeçmiş Formatı için tıklayınız. 
9TR42/22/TD/0111İSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE PLAXIS EĞİTİMİKOCAELİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.   Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
10TR42/22/TD/0112REHABİLİTASYON HİZMETLERİNDE HEMŞİRELİK BAKIM SÜREÇLERİ EĞİTİMİBOLU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız. 
11TR42/22/TD/0113GÜMÜŞOVA VE KÖYLERİNDE BULUNAN YENİLEBİLİR OT VE TIBBİ BİTKİ ÇEŞİTLERİNİN ARAŞTIRMA RAPORUNUN HAZIRLANMASI.GÜMÜŞOVA ZİRAAT ODASI Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
12TR42/22/TD/0114GÜÇLÜ SPORCU İYİ KARİYERİZMİT YILDIRIM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.    Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
13TR42/22/TD/0116SAKARYA KADIN KOOPERATİFLERİ DESTEKLEME MERKEZİ ÖN FİZİBİLİTE RAPORU HAZIRLANMASISAKARYA VALİLİĞİ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.   Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
14TR42/22/TD/0117BOLU İLİ TERMAL SAĞLIK TURİZMİ STRATEJİ RAPORU PROJESİBOLU SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA DERNEĞİ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.   Özgeçmiş Formatı için tıklayınız. 
15TR42/22/TD/0118DEZAVANTAJLI ÇOCUKLARIN AİLELERİNE YÖNELİK ANNE BABA TUTUMLARI EĞİTİMİALTINOVA KAYMAKAMLIĞI Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.   Özgeçmiş Formatı için tıklayınız. 
16TR42/22/TD/0120KOCAELİ’NİN DİJİTAL PLATFORMLARDA TANITIMI VE GELİŞTİRİLMESİ PROJESİT.C.KOCAELİ VALİLİĞİ İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.   Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
17TR42/22/TD/0121BOLU İLİ GENÇLİK ARAŞTIRMASI: SOSYAL İHTİYAÇ ANALİZİ RAPORUBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız. 
18TR42/22/TD/0122MOBİL FABRİKA ÖN FİZİBİLİTE DESTEĞİSAKARYA MAKİNA İMALATÇILARI BİRLİĞİ DERNEĞİ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.    Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
19TR42/22/TD/0123OLİMPİK ANNELER KOOPERATİFİNİN TEDARİ ZİNCİRİ DİJİTALLEŞİYORS.S. DÜZCE OLİMPİK ANNELER KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız. 
20TR42/22/TD/0124YÖRESEL LEZZETLERİMİZ DÜZCE MAHSUL İLE MARKALAŞIYORDÜZCE BELEDİYESİ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.    Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
21TR42/22/TD/0126KADIN EMEĞİ MERKEZİ DIGI-SHOWROOM KEMDIS PROJESİDÜZCE İL ÖZEL İDARESİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.   Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.