Skip to main content
DuyurularHaberler

2022 Teknik Destek Eylül-Ekim Dönemi Satınalma Duyurusu

By 2 Aralık 2022No Comments

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:           

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim dönemine ait başarılı projelerin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listesinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 18.12.2022 Pazar günü saat 23.59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@elastic-newton.78-135-108-205.plesk.page e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

 • Öncelik 1 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 2 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 3 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 4 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 5 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 6 – Azami 25.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 7 – Azami 20.000 TL (KDV Dâhil)

NOT 1: Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir.

NOT 2: Teklif sunan firmaların ve sunulan özgeçmişlerin talep edilen nitelikleri karşılama durumunun daha net ve somut bir şekilde değerlendirilebilmesi için aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

 • Tekliflerle birlikte özgeçmişlerde belirtilen hususların destekleyici belgelerinin de sunulması
 • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların maddeler hâlinde (mümkünse tablo hâlinde) yoruma mahal bırakmayacak şekilde somutlaştırılması
 • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların sunulan özgeçmişlerde görülür şekilde işaretlenmesi
 • Sunulan özgeçmişlerde, teklif verilecek proje ile ilgili olmayan kısımlara yer verilmemesi veya ayrı bir bölümde yer verilmesi

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır. Teklif mektubuyla birlikte ilanda yayınlanan şartnamenin de kaşeli ve imzalı hâlinin idaremize elden verilerek veya  0 262 332 01 45’e fax çekilerek veya satinalma@elastic-newton.78-135-108-205.plesk.page  adresine mail gönderilerek Ajansımıza sunulması gerekmektedir.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra Nu.Referans NoBaşvuru Sahibi AdıProje AdıEğitim/Danışmanlık İçeriğiTeklif Vermeye Davet MektubuÖzgeçmiş Formatı
1TR42/22/TD/0084BOLU DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜABANT ALASI ALABALIĞININ MARKALAŞTIRILMASI İÇİN YOL HARİTASININ HAZIRLANMASIEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
2TR42/22/TD/0086BOLU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜAKILLI TARIM ATÖLYELERİ ATA İÇİN ÖN FİZİBİLİTE VE TALEP ANALİZİ ETÜTLERİNİN HAZIRLANMASIEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
3TR42/22/TD/0090SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİINTERREG NEXT KARADENİZ HAVZASINDA SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ PROGRAMINDA PROJE HAZIRLAMAK İÇİN DANIŞMANLIK HİZMETİ ALINMASIEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
4TR42/22/TD/0092TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAKARYA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜGÖÇMEN KUŞLARIN EV SAHİBİ SAPANCA GÖLÜNDE KUŞ GÖZLEMİ YAPIYORUM VE KUŞLARI ÖĞRENİYORUMEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
5TR42/22/TD/0093GEBZE BELEDİYESİSERA GAZI EMİSYONU HESAPLAMA EĞİTİMİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
6TR42/22/TD/0095GEBZE TİCARET ODASIGEBZE BÖLGESİ DİJİTAL DÖNÜŞÜM CHECK-UP ÇALIŞMASIEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
7TR42/22/TD/0098KOCAELİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜİSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE WATERGEMS EĞİTİMİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
8TR42/22/TD/0100SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİKARMA YÖNTEMLER EĞİTİMİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
9TR42/22/TD/0102FERİZLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMATEMATİKLE DENEYİMSEL ÖĞRENME METODOLOJİSİ EĞİTİCİ EĞİTİMİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.