Skip to main content
DuyurularHaberler

2023 Yılı Teknik Destek Programı Temmuz-Ağustos Dönemi Satınalma Duyurusu

By 18 Eylül 2023No Comments

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:           

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2023 Yılı Teknik Destek Programı Temmuz-Ağustos dönemine ait başarılı projelerin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listesinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 27.09.2023 Çarşamba günü saat 23.59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

  • Öncelik 1 – Azami 200.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 2 – Azami 200.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 3 – Azami 200.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 4 – Azami 200.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 5 – Azami 200.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 6 – Azami 50.000 TL (KDV Dâhil)

NOT 1: Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir.

NOT 2: Teklif sunan firmaların ve sunulan özgeçmişlerin talep edilen nitelikleri karşılama durumunun daha net ve somut bir şekilde değerlendirilebilmesi için aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

  • Tekliflerle birlikte özgeçmişlerde belirtilen hususların destekleyici belgelerinin de sunulması
  • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların maddeler hâlinde (mümkünse tablo hâlinde) yoruma mahal bırakmayacak şekilde somutlaştırılması
  • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların sunulan özgeçmişlerde görülür şekilde işaretlenmesi
  • Sunulan özgeçmişlerde, teklif verilecek proje ile ilgili olmayan kısımlara yer verilmemesi veya ayrı bir bölümde yer verilmesi

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır. Teklif mektubuyla birlikte ilanda yayınlanan şartnamenin de kaşeli ve imzalı hâlinin idaremize elden verilerek veya  0 262 332 01 45’e fax çekilerek veya satinalma@marka.org.tr  adresine mail gönderilerek Ajansımıza sunulması gerekmektedir.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra Nu.Referans NoProje AdıBaşvuru Sahibi AdıEğitim/Danışmanlık İçeriğiTeklif Vermeye Davet MektubuÖzgeçmiş Formatı
1TR42/23/TD/0014DÜZCE’DEKİ FİRMALARIN AVRUPA YEŞİL MUTABAKATINA UYUMUDÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
2TR42/23/TD/0016BOLU TURİZM DESTİNASYONLARI KAMP-KARAVAN ALANLARI ÖN FİZİBİLİTE ÇALIŞMASIBOLU İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
3TR42/23/TD/0017AİLE ŞİRKETLERİ VE KOOPERATİFLERDE KURUMSALLAŞMA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK MÜSİAD SAKARYA PROJESİMÜSİAD SAKARYA ŞUBESİ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.   Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
4TR42/22/TD/0018SAĞLIK İŞLETMELERİNİN ENERJİ VERİMLİLİĞİ YOL HARİTASININ OLUŞTURULMASIDÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.   Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
5TR42/23/TD/0019SAKARYA NIN SAĞLIK TURİZMİ YOL HARİTASININ ÇIKARILMASISAKARYA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
6TR42/23/TD/0020BOLU YEŞİL OSB YOL HARİTASI PROJESİBOLU TİCARET VE SANAYİ ODASIEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
7TR42/23/TD/0021GÖLYAKA HAVA SPORLARI MERKEZİ ÖN FİZİBİLİTE, PROJE VE ÇİZİM RAPORUDÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
8TR42/23/TD/0022DİJİTAL DURUM DEĞERLENDİRMESİ: DÜZCE TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ İÇİN CHECK-UPDÜZCE TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.