Skip to main content
İhale

Süt ve Süt Ürünleri Üretim Tesisi Makine Ekipman Alım işi için ihale ilanı

By 30 Aralık 2022No Comments

Süt ve Süt Ürünleri Üretim Tesisi Makine Ekipman Alım işi için ihale ilanı

S.S. Mengen ve Köyleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi , Doğu Marmara Kalkınma Ajansı , SOGEP Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Mengen Mesleki Eğitim Merkezi’nde Aşçılar Diyarı Mengen Peyniri Projesi kapsamında Süt ve Süt Ürünleri Üretim Tesisi Mal Alım işiihalesini sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Buna göre; 1 Adet Krema/Yağ Seperatörü, 1 Adet Tereyağ Yoğurma Makinesi, 10 m Gıda Hortumu, 4 Adet 250 l Pişirme Kazanı, 4 Adet 100 L Modern Mayalama Teknesi, 2 Adet Teleme Kırma Tarağı, 2 Adet Çiftç Çeneli Vakum Makinesi, 4 Adet Santrifüj Pompa, 4 Adet Tekerlekli Taşıma Arabası,5 Adet Paslanmaz Çelik Tezgah, 3 Tekerlekli Evyeli Çelik Tezgah, 2 Adet Personel El Yıkama Tezgahı,5 Adet Süt Güğümü alım işi ihalesi yapılacaktır.

İhaleye katılım koşulları, alınacak mallara ait teknik şartnameler, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası S.S. Mengen ve Köyleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi adresinden veya www.mengen.gen.tr veya www.marka.org.tr  internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklifler Türkbeyli Yenicami sokak No:1/A adresine elden teslim edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 19.01.2023 15:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar;  www.mengen.gen.tr ve www.marka.org.tr yayınlanacaktır.

Teklifler, 20.01.2023  tarihinde, saat 11:00’de ve  Türkbeyli Mahallesi Zonguldak caddesi No:65 ‘de İlçe Özel İdare Binası Toplantı Salonu’nda yapılacak oturumda açılacaktır.

Mal Alımı Teklif Dosyasını indirmek için tıklayınız.