Skip to main content
İhale

SS Marcel Aronya ve Tıbbi Aromatik Bitkiler Kadın Girişimi Üretimi ve İşletme Kooperatifi Yapım İşi İçin İhale İlanı

By 18 Nisan 2023No Comments

Yapım İşi İçin İhale İlanı

SS Marcel Aronya ve Tıbbi Aromatik Bitkiler Kadın Girişimi Üretimi ve İşletme Kooperatifi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Kırsal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Yalova’da Aronya ve Tıbbi Aromatik Bitkiler işletme tesisi tadilat / tamirat işleri için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası Serbest Mali Müşavir Duygu Uzun Keğaz Ofisi, Rüştem Paşa Mahallesi, Fatih Cad. Teknik İş Hanı, No: 7/2  adresinden, www.ka.gov.tr  veya https://aronyakooperatifi.com/ internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 08.05.2023, saat 11:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; https://aronyakooperatifi.com/ ve https://www.marka.org.tr/ yayınlanacaktır. Tekliflerin değerlendirmeye alınabilmesi için gerekli yeterlilik bilgi ve belgeler ihale şartnamesinde detaylı bir şekilde belirtilmiştir.

Teklifler, 08/05/2023 tarihinde, saat 15:00’da ve  İsmet Paşa Mah. Rasim Koçal Cad. No: 39/17, Merkez / YALOVA (Tadilat işlerinin yapılacağı mekan) adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale Dosyası için Tıklayınız.

Teknik Çizimler için Tıklayınız.