Skip to main content
İhale

S.S. Armutlu,Esenköy ve Fıstıklı’da Balıkçılık Kapasitesinin Geliştirilmesi Projesi Kapsamında Mal Alımı İhale İlanı

By 2 Ocak 2023No Comments

S.S. Armutlu,Esenköy ve Fıstıklı’da Balıkçılık Kapasitesinin Geliştirilmesi Projesi Kapsamında Mal Alımı İhale İlanı

S.S. Armutlu Su Ürünleri Kooperatifi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı “S.S. Armutlu,Esenköy ve Fıstıklı’da Balıkçılık Kapasitesinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında sağlanan mali destek ile Armutlu, Esenköy ve Fıstıklı Balıkhanelerinde 3 Ad. Soğuk Hava Depolu 3 Tonluk Yatay Yaprak Buz Makinası için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Süleyman Bey, Cengiz Koçal Cad. No:55, 77100 Merkez/Yalova (Yalova Tarım Orman İl Müdürlüğü-Satın Alma Birimi) adresinden veya www.marka.org.tr  internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklifler Süleyman Bey, Cengiz Koçal Cad. No:55, 77100 Merkez/Yalova (Yalova Tarım Orman İl Müdürlüğü-Satın Alma Birimi) adresine elden veya kargo yoluyla teslim edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 23.01.2023 – 13.00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.marka.org.tr ve https://yalova.tarimorman.gov.tr/ yayınlanacaktır.

Teklifler, 23/01/2023 tarihinde, saat <15.00.>’da ve Süleyman Bey, Cengiz Koçal Cad. No:55, 77100 Merkez/Yalova (Yalova Tarım Orman İl Müdürlüğü-Toplantı Salonu) adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

Mal Alımı Teklif Dosyası için Tıklayınız.