Skip to main content
DuyurularHaberler

2023 Yılı Teknik Destek Programı Ocak-Şubat Dönemi Satınalma Duyurusu

By 23 Mart 2023Mart 27th, 2023No Comments

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:           

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2023 Yılı Teknik Destek Programı Ocak-Şubat dönemine ait başarılı projelerin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listesinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 05.04.2023 Çarşamba günü saat 23.59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

 • Öncelik 1 – Azami 200.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 2 – Azami 200.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 3 – Azami 200.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 4 – Azami 200.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 5 – Azami 200.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 6 – Azami 50.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 7 – Azami 50.000 TL (KDV Dâhil)
 • (TR42/TD/22/0095 referans numaralı proje için verilecek teklif tutarı KDV dâhil 120.000 TL, TR42/TD/22/0111 referans numaralı proje için verilecek teklif tutarı KDV dâhil 20.000 TL, TR42/TD/22/0112 referans numaralı proje için verilecek teklif tutarı KDV dâhil 20.000 TL’yi   aşmamalıdır.)

NOT 1: Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir.

NOT 2: Teklif sunan firmaların ve sunulan özgeçmişlerin talep edilen nitelikleri karşılama durumunun daha net ve somut bir şekilde değerlendirilebilmesi için aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

 • Tekliflerle birlikte özgeçmişlerde belirtilen hususların destekleyici belgelerinin de sunulması
 • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların maddeler hâlinde (mümkünse tablo hâlinde) yoruma mahal bırakmayacak şekilde somutlaştırılması
 • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların sunulan özgeçmişlerde görülür şekilde işaretlenmesi
 • Sunulan özgeçmişlerde, teklif verilecek proje ile ilgili olmayan kısımlara yer verilmemesi veya ayrı bir bölümde yer verilmesi

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır. Teklif mektubuyla birlikte ilanda yayınlanan şartnamenin de kaşeli ve imzalı hâlinin idaremize elden verilerek veya  0 262 332 01 45’e fax çekilerek veya satinalma@marka.org.tr  adresine mail gönderilerek Ajansımıza sunulması gerekmektedir.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra Nu.Referans NoBaşvuru Sahibi AdıProje AdıEğitim/Danışmanlık İçeriğiTeklif Vermeye Davet MektubuÖzgeçmiş Formatı
1TR42/23/TD/0001DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜFOTOĞRAFLARIN DİLİNDEN DÜZCEEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
2TR42/23/TD/0002YIĞILCA İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜYIĞILCA’DA FINDIK DALLARI ORGANİK TARIMLA YEŞİLLENECEK Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
3TR42/23/TD/0003DÜZCE İL ÖZEL İDARESİDÜZCE KADIN EMEĞİ MERKEZİNDE DİJİTAL PAZARLAMA YETENEĞİNİN GÜÇLENDİRİLMESİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
4TR42/23/TD/0005TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YALOVA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜHERSEK LAGÜNÜ SULAK ALANI SU ÜRÜNLERİ VE DENİZ BİLİMLERİ UYGULAMA ARAŞTIRMA MERKEZİ VE DENİZ MÜZESİ UYGULAMA PROJESİ YAPIMIEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
5TR42/23/TD/0006BİLGE KADIN VE AİLE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİİTİMACILAR PAYLAŞTIKÇA AZALIREğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
6TR42/23/TD/0007GEBZE GÜZELLER ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİGGOSB’DE YEŞİL DÖNÜŞÜMEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
7TR42/23/TD/0008YALOVA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜYALOVA’DA KIRSAL KALKINMADA İLK ADIM Eğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız. Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
8TR42/23/TD/0009YALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜDAĞ BİSİKLETİ ROTALARININ TESPİTİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.   Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
9TR42/22/TD/0095GEBZE TİCARET ODASIGEBZE BÖLGESİ DİJİTAL DÖNÜŞÜM CHECK-UP ÇALIŞMASIEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
10TR42/22/TD/0111KOCAELİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜİSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE PLAXIS EĞİTİMİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız.  Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
11TR42/22/TD/0112BOLU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜREHABİLİTASYON HİZMETLERİNDE HEMŞİRELİK BAKIM SÜREÇLERİ EĞİTİMİEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.  Davet Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.