Yazdır

2021 Yılı Fizibilite Desteği Programı Başvuru Sonuçları

2021 Yılı Fizibilite Desteği Programı Sonuçları

2021 Yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında Ajansımıza yapılan proje başvuruları, 12.10.2021 tarihinde gerçekleştirilen 10/2021 sayılı Yönetim Kurulu toplantısında görüşülmüş ve desteklenecek projelerin listesi Yönetim Kurulu tarafından karara bağlanmıştır.

2021 Yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan proje listesi aşağıda yer almaktadır:

Sıra No

Referans No

Proje Adı

Başvuru Sahibi Adı

İl

1

TR42/21/FZD/0004

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ FİZİBİLİTESİ

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ SAKARYA

2

TR42/21/FZD/0005

 

İZMİT TEKNOKENT FİZİBİLİTESİ

KOCAELİ ALİKAHYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KOCAELİ

Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden başvuru formu ve ekleri ile başvuru rehberinde belirtilen ve KAYS’a yüklenmiş destekleyici belgelerin aslı veya onaylı suretlerinin ve Ajans tarafından talep edilecek diğer belgelerin Kocaeli’de bulunan Proje Uygulama Birimi’ne teslim edilmesi gerekmektedir.

Söz konusu belgelerin tamamlanması sonrasında destek almaya hak kazanan yararlanıcı kurum ve kuruluşlar ile Ajans arasında sözleşme imzalanacaktır. Sözleşmelerin imzalanma tarihi yararlanıcı kurum ve kuruluşlara ayrıca bildirilecek olup sözleşme aşamasında başvuru rehberinde belirtilen usul ve esaslara uygun olarak gerekli belgeler talep edilecektir. Sözleşmeye davet bildirimi sonrası listedeki başvuru sahipleri ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilen sürede sözleşme imzalamak üzere Ajansa başvurmaması halinde destekten yararlanamayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

2021 Yılı Fizibilite Desteği Programı Sonuçları
 
2021 Yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında 08.07.2021 tarihinde Ajansımıza yapılan TR42/21/FZD/0003 referans numaralı ve “Bitki Hastanesi Fizibilitesi” isimli proje başvurusu, 31.08.2021 tarihinde gerçekleştirilen 08/2021 sayılı Yönetim Kurulu toplantısında değerlendirilmiş ve başarılı bulunarak desteklenmeye hak kazanmıştır.
 
Başvuru Sahibi Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi tarafından Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden “Başvuru Formu ve ekleri” ile başvuru rehberinde belirtilen ve KAYS’a yüklenmiş “destekleyici belgeler”in aslı veya onaylı suretlerinin ve Ajans tarafından talep edilecek diğer belgelerin Kocaeli’de bulunan Proje Uygulama Birimi’ne teslim edilmesi gerekmektedir.
 
Söz konusu belgelerin tamamlanması sonrasında destek almaya hak kazanan yararlanıcı kurum/kuruluş ile Ajans arasında sözleşme imzalanacaktır. Sözleşmenin imzalanma tarihi yararlanıcı kurum/kuruluşa ayrıca bildirilecek olup sözleşme aşamasında başvuru rehberinde belirtilen usul ve esaslara uygun olarak gerekli belgeler talep edilecektir. Sözleşmeye davet bildirimi sonrası listedeki başvuru sahibi ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilen sürede sözleşme imzalamak üzere Ajansa başvurmaması hâlinde destekten yararlanamayacaktır.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası