Yazdır

2016 Yılı Mali Destek Programları Başvuru Sonuçları

2016 yılı Teklif Çağrısı Kapsamında Doğu Marmara Kalkınma Ajansı  tarafından 25 Ocak 2016 tarihinde ilan edilen 2016 Yılı Mali Destek Programları değerlendirme süreci 18 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantısı ile tamamlanmıştır.  

Tamamlanan değerlendirme süreci sonucu Ajansımızdan mali destek almaya hak kazanan projelere ait "Asil ve Yedek Liste" aşağıda sunulmuştur.

Herhangi bir sebeple Asil Liste’de yer alan Başvuru Sahipleri ile sözleşme imzalanmaması durumunda, Yedek Liste’de yer alan başvuru sahipleri belirtilen sıraya göre sözleşme imzalamaya davet edileceklerdir. (Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi ve Kültür ve Turizm Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programlarında yedek liste bulunmaktadır.) 

Asil Liste’de yer alan başvuru sahiplerinin Ajans ile yapılacak olan sözleşmelere ve proje uygulama takvimine ilişkin süreci Ajans internet  sitesinden (www.marka.org.tr) takip etmeleri rica olunur.

Mali destek almaya hak kazanan ve kazanamayan tüm başvuru sahiplerine resmi yazı ile bildirim yapılacaktır. Ayrıca talep edilmesi halinde, destek alamayan projelerin başarısızlık nedenlerine ilişkin detaylı bilgilendirme Proje Uygulama Birimi tarafından yapılacaktır.

2016 Yılı Mali Destek Programlarına gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Makina İmalat Sektörünün Geliştirilmesi Mali Destek Programı

Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı

Kültür ve Turizm Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı

MAKİNA
 
URETIM
Temiz
 
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası