Yazdır

Site Gizlilik Bildirimi

5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun’un 5/l maddesi uyarınca hazırlanan bu internet sitesi ve bu İnternet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’na aittir. Bilgiler, T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı'nın yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
 

T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı web sitemiz, her zaman ücretsiz olarak ziyaret edilebilir. T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından, ad ve soyad, posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, telefon ve faks numarası, elektronik posta adresi, ajansımız tarafından sunulan bir hizmetle ilgili üyelik işlemleri gibi kişisel bilgiler sadece ziyaret eden kişinin rızası ve bilgisi dâhilinde temin edilir ve bilgilerini paylaşan kişinin açıkça rızası olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılmaz. T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, hiçbir koşulda, içerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dâhil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.


T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı web sitemizde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri ve/veya faaliyetleri hakkında tanıtım ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’na ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı sorumlu değildir.


Bu İnternet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, ziyaretçiye, Ajansın tüm faaliyetleri hakkında tam ve eksiksiz bilgi verildiği ya da bilgisayar virüsü vb. zararlı içerik bulunmadığına ilişkin garantiler dahil zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.


Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.


T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, bu İnternet sitesinde yer alan bütün hizmetleri, sayfa, bilgi ve görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.


T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı web sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz info@marka.org.tr e-posta adresine sorabilir, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bu adrese bildirebilirsiniz.
 

Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası